Nyitóoldal

Köszöntelek Törökbálinti Sakkbarátok SE honlapján

 

Honlapunkon a Törökbálinti Sakkbarátok SE legfontosabb információit találhatod meg. Igyekszünk a lényeges információk mellett izgalmas témákról, sakkpartikról, sakkállásokról is beszámolni.

GYERTEK SAKKOZZATOK VELÜNK!

Mindenkit szeretettel várunk a Munkácsy Mihály Művelődési Házban minden pénteken 17.00-22.00 között

Egyesületünk adószáma (ahol az SZJA 1%-k felajánlását várja):

18977785-1-13


Sakk menetrend 2024

időpont osztály ellenfél helyszín
2024/02/04 10:00 MEGYE Szuper I. Törökbálint Lajosmizse MMMH
2024/02/25 10:00 MEGYE Szuper I. Dunaharaszti I Törökbálint József Attila Művelődési Ház 2330 Dunaharaszti Táncsics Mihály út 2
2024/04/14 10:00 MEGYE Szuper I. Törökbálint Szob MMMH
2024/04/28 10:00 MEGYE Szuper I. Szentendre SE Törökbálint 2000 Szentendre, Rózsa utca 16, Dunakanyar Általános Iskola
2024/05/05 10:00 MEGYE Szuper I. Törökbálint EGA Aszod MMMH
2024/02/17 10:00 MEGYE 1A Dunaharaszti MTK Törökbálint József Attila Művelődési Ház 2330 Dunaharaszti Táncsics Mihály út 2
2024/03/02 10:00 MEGYE 1A Törökbálint Szigetbecse SE MMMH
2024/03/09 10:00 MEGYE 1A Turai TC Törökbálint Hevesy György Általános Iskola 2194 Tura Hevesy út 1.
2024/04/06 10:00 MEGYE 1A Törökbálint Neumann J Egyetem MMMH
2024/04/20 10:00 MEGYE 1A Váci SC Törökbálint Madách Imre MK. Vác, Dr. Csányi krt 63
2024/05/11 10:00 MEGYE 1A Törökbálint Biatorbágy MMMH
2024/02/18 10:00 NB 2 TB Sakk SE - Esztergomi SC MMMH
2024/03/03 10:00 NB 2 MTK Budapest II. - Törökbálinti Sakk SE Magyar Sakkszövetség 1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
2024/03/10 10:00 NB 2 TB Sakk SE - Városgazda Akadémia MMMH
2024/04/07 10:00 NB 2 Fehérvár SE - Törökbálinti Sakk SE Királykút Emlékház 8000 Székesfehérvár, Mikszáth Kálmán u.25.
2024/04/21 10:00 NB 2 TB Sakk SE - Barcza - BEAC I. MMMH
2024/05/12 10:00 NB 2 Zsámbéki SBE - Törökbálinti Sakk SE Művelődési Ház 2072 Zsámbék, Etyeki utca 2.



Nemzeti Bajnokság 2 – Breyer csoport 2023-2024 állása

Rk. Csapat 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ford CsP TP
1 Esztergomi SC *   6         10 10   3 5 26
2 Barcza-BEAC I.   *   9   8.5   7.5     3 6 25
3 Géniusz T-N. 6   *       9.5   9.5   3 5 25
4 Tatabányai SC   3   *     6.5     11 3 4 20.5
5 Városgazda A.         * 6   6.5 6   3 4 18.5
6 MTK BP II.   3.5     6 *       8.5 3 3 18
7 TBSakk SE     2.5 5.5     *     7 3 2 15
8 Fehérvár SE 2 4.5     5.5     *     3 0 12
9 Zsámbéki SBE 2   2.5   6       *   3 1 10.5
10 NYVSE       1   3.5 5     * 3 0 9.5

 

NYVSE Civilek Háza  2536 Nyergesújfalu, Bartók B.u.2.
Tatabányai SC Edutus egyetem „A” épület 2800 Tatabánya, Stúdium tér 1
Tatabányai Sport Club  2800 Tatabánya, Szent Borbála út 11.
Városgazda Akadémia TUD18 Képzéskoordinációs Iroda 1184 Budapest, Üllői út 317.
Fehérvár SE Királykút Emlékház 8000 Székesfehérvár, Mikszáth Kálmán u.25.
Zsámbéki SBE Művelődési Ház  2072 Zsámbék, Etyeki utca 2.
Törökbálinti Sakk SE MMMH, 2045 Törökbálint, Munkácsy M. u. 83
Esztergomi SC Schweidel Szálló Konferencia terem 2500 Esztergom, Schweidel J. út 6.
Barcza – BEAC I. ELTE Déli tömb (Nyugati bejárat) földszint, 1117 Budapest, Pázmány Péter sétány 1/c.
MTK Budapest II Magyar Sakkszövetség 1055 Budapest, Falk Miksa utca 10.
Géniusz Tata-Naszály Művelődési Ház 2899 Naszály, Rákóczi út 117.